Menu Zamknij

O nas

Kim jesteśmy?

Agencja Inwestycyjna Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku mieszkaniowym od 1992 roku. Jesteśmy firmą stabilną, rzetelną, o ugruntowanej pozycji na rynku poznańskim. Jako deweloper wybudowaliśmy ponad 5000 mieszkań, a także szereg obiektów budownictwa ogólnego np. szkoły, przedszkola, budynki komercyjne.

Agencja Inwestycyjna - Jubileusz 30-lecia

Od 2002 roku zarządzamy i administrujemy nieruchomościami przez nas wybudowanymi. Z czasem rozszerzyliśmy usługi zarządzania oferując je podmiotom zewnętrznym. Zdecydowana większość wybudowanych przez nas budynków jest zarządzanych przez nas od samego początku.

Stawiamy sobie wysokie wymagania w zakresie respektowania praw właścicieli lokali, transparentności i zasadności kosztów we wspólnotach mieszkaniowych. Dysponujemy profesjonalnym zespołem specjalistów z różnych dziedzin, którzy czuwają nad jakością naszej pracy. Jesteśmy firmą w której osobiste zaangażowanie właścicieli i pracowników jest gwarancją skuteczności działań. Działamy w oparciu o najnowocześniejsze systemy informatyczne. Mieszkańcom wspólnot, którymi zarządzamy gwarantujemy pełną dyspozycyjność oraz otwartość.

Powierzając nam zarządzanie nieruchomością, otrzymują Państwo gwarancję kompleksowej i profesjonalnej obsługi. Naszym celem jest prowadzenie spraw każdej ze wspólnot w sposób nie tylko staranny i właściwy, ale także rzetelny i profesjonalny. Nasze usługi zarządzania oparte są na wieloletnim doświadczeniu, wiedzy i przejrzystości.

Jesteśmy członkiem:

  • Polskiego Związku Firm Deweloperskich i Oddziału Poznańskiego PZFD

Jesteśmy laureatem wielu nagród i wyróżnień.
Aktywnie włączamy się w inicjatywy z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.

PZFD logo

Zapraszamy do współpracy

Każda wspólnota mieszkaniowa, która poszukuje doświadczonego rzecznika swoich interesów i solidnego partnera, a przede wszystkim wysokiego poziomu świadczonych usług, znajdzie te przymioty u nas. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.